Aktuality

Tuto svatební sezónu peču skoro samé naháče... :-) 🍰
Tento svatební dort je trošku netradiční tím, že stojí na podstavcích, které se navíc dají u mě v cukrárně vypůjčit. ;-)

Tento svatební dort + dorty jako poděkování rodičům byly obzvláštněny živými květiny a fíky, které dávaly dortu úplně jiný šmrnc. :-)

Knihomol

18.09.2018

"Dům bez knih je jako tělo bez duše." 📖🎂

Narozeninový ovocný dort s kornoutkem & čokoládou. <3
Omluvte prosím jen kvalitu fotky, dort jsem fotila večer v cukrárně, kde nebylo skoro žádné světlo... ;-)

Další netradiční svatební dort, který jsem vyhotovila byl laděn do fialova, ale intenzita krémové barvy se na korpusu pomalu ztrácela - takovým dortům se říká "ombre". Navíc, tento dort byl romanticky doladěn kytičkou, takže opravdu další krásný originál! :-)

Tip a Tap

18.09.2018

Kdo by neznal legendární kreslenou pohádku o létajícím strýčkovi Fidovi a dvou neposedných štěňatech - Tip a Tap, kteří vyvádějí různé veselé kousky.

Svatební dort nemusí být jenom kulatý nebo hranatý. Tento krásný kousek s bílo - červenými růžemi je ve tvaru srdíček. Romantičnost dortu se zjemnila ještě ornamenty, takže další originální svatební dort z naší dílny byl hotový! 💕

ZÁLOHY!

23.08.2018

Od zítřka, tj. od 24.8.2018 budu u nových objednávek nad 500,- PŘIJÍMAT ZÁLOHY!!!! 👊

STOP STAV

06.08.2018

!!!STOP STAV!!! - z rodinných důvodů od SRPNA DO ŘÍJNA 2018 JIŽ NEPŘIJÍMÁM ŽÁDNÉ NOVÉ OBJEDNÁVKY NA DORTY ANI ZÁKUSKY!!!

Další svěží svatební naháč na přání, krém opět tvarohovo vanilkový, odlehčený, a tentokrát byl dort decentně dozdoben stékající čokoládou. <3