Svatební výslužky, drobné cukroví

1) malá výslužka - váha cca 0,40 kg, do krabičky se dává buď: kousek dortu + drobné cukroví nebo rolády + drobné cukroví (krabička je malá, vše se do ní nevejde). Cena této krabičky je (cca) 230,- (záleží také, jestli si vyberete nějaké speciální drobné cukroví, navrch toho, co nabízíme my, to se cena za krabičku poté může vyhoupnout na 250,-.)


2) klasická střední výslužka- váha 0,50 kg cukroví, je v ní 1/6 dortu, 4 plátky rolády, 4 plátky řezu. Dále drobné cukroví. Cena této krabičky je (cca) 280,- (záleží také, jestli si vyberete nějaké speciální drobné cukroví, navrch toho, co nabízíme my, to se cena za krabičku poté může vyhoupnout na 300,-.)


3) velká výslužka - váha 0,80 kg cukroví, 1/4 dortu, 10 plátků rolády, 10 plátků řezů. Dále drobné cukroví. Cena této krabičky je (cca) 480,- (záleží také, jestli si vyberete nějaké speciální drobné cukroví, navrch toho, co nabízíme my, to se cena za krabičku poté může vyhoupnout na 500,-.)


Co se týče drobného cukroví, děláme klasiku, cca 40 druhů, ale přidáváme na krajkový ubrousek navrch krabičky speciální svatební druhy (aby krabička byla opravdu svatební) - srdíčko, labuť, knížečka, mušlička... Tyto speciální kousky také ladíme do barev, jaké si nevěsta přeje (bordó, fialová). :)

Samozřejmě na svatby vyhotovuji také jednotlivě cukroví po kilech, ne jenom výslužky. Cena za 1 kg svatebního cukroví je 330,-